Yego - Prezenty dla mężczyzn

Masz 0 produktów w koszyku. Razem 0 zł

ProduktyMapy Zdrapki

Mapa ZdrapkaTravel Map USA Black

Pokaż więcej-
Powiększenie
OPIS

Rozpocznij niezwykła przygodę z mapą… zdrapką.

Travel Map™ Black USA to spektakularna mapa Stanów Zjednoczonych w kolorze czarnym pokryta złotą powłoką do zdrapywania. Możesz z łatwością zaznaczyć na mapie stany które odwiedziłeś i odkryć ich symbole. Po prostu użyj dołączonej kostki aby usunąć złotą zdrapkę i odkryj miejsca w których już byłeś tworząc spektakularny zapis historii swoich podróży po USA. Travel Map™ Black USA jest limitowanym produktem i kierowana jest do osób z prawdziwym zmysłem stylu i stylu. Pasuje do nowoczesnych i pomysłowych wnętrz. Dla miłośników USA.

Travel Map™ Black USA to unikatowa dla wielbicieli i podróżników po Stanach Zjednoczonych, która jest wygodnym i bardzo fajnym sposobem kolekcjonowania wspomnień z miejsc w których byłeś w USA. Rezultatem będzie piękna i kolorowa historia twoich podróży.
Zdrapuj również symbole wszystkich stanów które odwiedziłeś. Dodatkowo możesz dołączonym pisakiem rysować plany swoich kolejnych podróży po Ameryce i zaznaczać kolejne cele na mapie. Wszystkie zapiski można łatwo usunąć należącą do zastawu szmatką.
Travel Map™ Black USA pięknie prezentuje się w stylowych, nowoczesnych i odważnych wnętrzach. Jest wspaniałym pomysłem na prezent dla przebojowych i otwartych osób które kochają Stany Zjednoczone.

Każda mapa Travel Map™ Black USA zapakowana jest w stylowo zaprojektowaną tubę, która chroni mapę przed uszkodzeniami i rozwiązuje problem pakowania prezentów. Na tubie dodana jest informacja o tym jak dużo musisz podróżować rocznie do USA aby zdrapać cały kraj, więc opakowanie ma charakter motywacyjny i edukacyjny.

  • Travel Map™ Black USA zawiera:
  • Designerska tuba do przechowywania
  • Kostka do zdrapywania;
  • Biały marker do rysowania po mapie;
  • 4 pinezki aby zamocować mapę na ścianie;
  • Przywieszka na bagaż;
  • Szmatka do czyszczenia mapy;
  • Instrukcja;

139,00 zł


+ koszt wysyłki

darmowa dostawa od 299 zł

KOLOR  mix
MARKA  1dea.me
MATERIAŁ  plastik
WYMIARY  Rozmiar mapy: 60 x 40 cm;
Rozmiar opakowania: 45 x 7 cm
KOD TOWARU  USAB
DOSTĘPNOŚĆ  W sprzedaży: TERMIN REALIZACJI OKOŁO 1 DNI

Do kompletu

Polecane prezenty

więcej

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w Yego, zostaw swojego maila

Płatności