Sklepy YegoYego sklepy stacjonarne w Warszawie: Wilanów, Centrum zobacz
BESTSELLER
Brelok Koniczyna z kryształkami Swarovskiego
thumb
Brelok Koniczyna z kryształkami Swarovskiego
thumb

Brelok Koniczyna z kryształkami Swarovskiego

Kod produktu: KR9-30/CH
Cena 73,00
Towar dostępny wkrótce, termin realizacji 14-30 dni
Opis
Brelok do kluczy koniczyna z kryształem Swarovskiego - Girls best friends clover

Elegancki brelok do kluczy czterolistna koniczyna z kryształkiem Swarovskiego, znanej i cenionej niemieckiej marki TROIKA.
Stworzony z myślą o osobach ceniących sobie wysoką jakość produktu i oryginalne wzornictwo.

Czterolistna koniczyna to jeden z najpopularniejszych amuletów zapewniających szczęście. Symbolizuje cztery strony świata, cztery wiatry, cztery pory roku, cztery żywioły, cztery fazy życia (dzieciństwo, młodość, dojrzały wiek, starość).
Idealny jako prezent korporacyjny, upominek do programu lojalnościowego lub ekskluzywny prezent na ślub bądź ukochanej osoby.
Zapakowany w firmowe opakowanie.

TROIKA to lider na rynku innowacyjnych i wyjątkowej jakości upominków. Oferuje upominki dedykowane głównie dla mężczyzn, które odpowiadają duchowi czasu, odzwierciedlają męskie pragnienia oraz inspirują do nowych pomysłów. Trojka to marka która nieustannie się rozwija, zarówno tworząc nowe podążające z duchem czasu koncepcje upominków, przez współpracę ze światowej klasy designerami (np. Karim Rashid), czy też przez inspiracje ikonami stylu (np. kolekcja Andy Warhol). TROIKA TO WŁAŚCIWY WYBÓR na trafiony prezent.
MOŻE CI SIĘ TEŻ SPODOBAĆ