Sklepy YegoYego sklepy stacjonarne w Warszawie: Wilanów, Centrum zobacz
Brelok podwójny skóra-nikiel Philippi
thumb
Brelok podwójny skóra-nikiel Philippi
thumb

Brelok podwójny skóra-nikiel Philippi

Kod produktu: P180076
Cena 79,00
Odbiór osobisty Odbierz osobiście dzisiaj
Dostawa jutro Zamów do 13.00, wysyłka dziś
Koszt od 11.99 zł Koszt wysyłki od 11.99 zł
Wysyłka w 24h Pakowanie na prezent gratis
Opis
Breloku na klucze DUO marki PHILIPPI łączy w sobie piękno i funkcjonalność.
Naciskając środkowy przycisk DUO dzieli się na dwa osobne breloki. Oba paski skórzane mają swoje indywidualne kółka, dlatego osobno możesz nosić klucze do domu ,osobno do biura. Różne kolory i długości pasków ułatwiają identyfikację kluczy nawet w ciemności. Dobry pomysł na prezent.
Zapakowany w firmowe czarne pudelko.

Niemiecka marka PHILIPPI jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród producentów ekskluzywnych artykułów dekoracyjnych, w ofercie których znaleźć można również designerskie gadżety biznesowe jak np. wizytowniki, a także inne wyjątkowe prezenty na każdą okazję w tym stalowe ramki, breloki na klucze, misy dekoracyjne, świeczniki czy akcesoria przydatne w podróży.

Założyciel marki - Jan Philippi i grono jego wykwalifikowanych projektantów stale dążą do tworzenia idealnej, niepowtarzalnej formy, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. W swojej pracy stawiają na unikalny, ponadczasowy design, a zarazem na funkcjonalność i prostotę. Dzięki temu wszystkie produkty przygotowywane są z największą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wszystko to sprawia, że klienci doceniają produkty marki PHILIPPI za ich ponadczasowe piękno, elegancję i najwyższą jakość. Wyjątkowość produktów marki PHILIPPI potwierdzają również liczne nagrody zdobyte na międzynarodowych konkursach z dziedziny designu.