Sklepy YegoYego sklepy stacjonarne w Warszawie: Wilanów, Arkadia, Centrum zobacz
Pióro wieczne LAMY Safari savannah green EF

Pióro wieczne LAMY Safari savannah green EF

Kod produktu: VT4035671
Cena 102,00
Odbiór osobisty Odbierz osobiście dzisiaj
Dostawa jutro Zamówienia złożone do 13.00 wysyłamy tego samego dnia
Koszt od 9 zł Koszt wysyłki od 9 zł
Wysyłka w 24h Pakowanie na prezent gratis
Opis

Kolekcja LAMY safari jest jedną z najpopularniejszych wśród instrumentów piśmiennych na całym świecie.

Produkty z tej serii swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim połączeniu ponadczasowego wzornictwa i doskonałej ergonomii.

W roku 2021 Lamy postawiło na naturalne kolory zapożyczone z żywiołów ziemi, wody, powietrza i ognia.

Celebrując lata kreatywnej twórczości, Lamy składa hołd pierwszej kolekcji safari z 1980 roku. Ciepłe i inspirujące kolory, kojarzone z naturalnym środowiskiem, odzwierciedlają te sprzed 40-tu lat. Edycja dostępna jest w dwóch wersjach - terra red i savannah green. W połączeniu z matową powierzchnią i czarnymi akcentami, nowe safari doskonale komponuje się z każdym materiałem takim jak skóra, kamień, wełna, filc, czy dżins.

Charakterystyczny kształt przedniej części korpusu zapewnia wysoki komfort pisania, a wytrzymały, sprężysty klip pozwala zaczepić pióro np. o notes, bez ryzyka uszkodzenia klipu. Umieszczone w korpusie okienko pozwala na bieżąco kontrolować poziom atramentu. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i wykonaniu z wysokiej jakości, barwionego tworzywa ABS, pióro wieczne LAMY safari może posłużyć latami. Stalówkę Lamy safari w kolorze umbra wykonano ze stali szlachetnej i pokryto lakierem, czyniąc pióro idealnie czarnym instrumentem piśmiennym.

Pióro można napełniać za pomocą naboi LAMY T10.

Do pióra dołączony jest nabój LAMY T10 w kolorze niebieskim.