Sklepy YegoYego sklepy stacjonarne w Warszawie: Wilanów, Arkadia, Centrum zobacz

PREZENTY FIRMOWE

Jesteśmy dystrybutorem w Polsce angielskiej firmy Onyx Art London i sprowadzamy ciekawe prezenty różnych marek z całej Europy. 

Jako dystrybutor Onyx Art London stworzymy ofertę na spinki do mankietów dla firm i podejmiemy współpracę hurtową ze sklepami.

 W naszej ofercie znajdą Państwo ciekawe produkty, które proponujemy również w ilościach hurtowych, Jeśli szukają Państwo ciekawych prezentów firmowych  - prosimy o kontakt z przyjemnością przygotujemy ofertę.


W szybkim czasie jesteśmy w stanie stworzyć ofertę prezentową dla pracowników Państwa firmy, zamawianych na szczególne okazje jak święta czy rocznice,

Każdy prezent zostanie u nas elegancko zapakowany.

Warunki współpracy chętnie omówimy na spotkaniu lub telefonicznie/mailowo.
Przy dłuższej współpracy czy większych zamówieniach, oferujemy Państwu atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy do współpracy. Yego - gifts & more.
Małgorzata Knigawka, Managing Director, e-mail: mk@yego.pl
telefon: +48 428-35-46 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 19.30)


Onyx Art London to rodzinna, angielska firma, która od 1973 roku tworzy nietypowe i unikalne spinki do mankietów oraz akcesoria dla mężczyzn. W ofercie posiadamy ponad 1000 wzorów spinek do mankietów, o wysokiej jakości wykonania i niekonwencjonalnym designie. Jesteśmy w stanie zaproponować tematyczne spinki na każdą okazję. 

GAVENTA London to angielska firma oferująca luksusowe prezenty dla mężczyzn. W ofercie znajdują się klasyczne i nowoczesne spinki do mankietów, zestawy prezentowe, klipy do banknotów i skórzane bransoletki, wykonane z najwyższej jakości materiałów, opakowane w niezwykle eleganckie pudełka.