Yego - Prezenty dla mężczyzn

Masz 0 produktów w koszyku. Razem 0 zł

Poduszka Muzyczna Sound Asleep XL

Pokaż więcej-
Powiększenie

Lubisz słuchać myzyki w łóżku?
Z poduszką muzyczną nie potrzebujesz słuchawek!

Oryginalna poduszka Sound Asleep jest pierwszą i najbardziej starannie wykonaną poduszką muzyczną na rynku, jakość produktu była wielokrotnie doceniana przez klientów, stając się hitem sprzedażowym (niestety, też doczekała się też podróbek niskiej jakości, które w ostatnim okresie zalały polski rynek). Najważniejszą jej zaletą jest wysoka jakość wykonania i stabilnie zamontowany głośnik, który montuje się na etapie produkcji poduszki, między powłokami wypełnienia, co gwarantuje użytkownikowi stabilną pozycję głośnika i daje gwarancję że nie śpimy bezpośrednio na głośniku.
Słuchaj swojej ulubionej muzyki, audiobooków lub lekcji języków obcych, wszystko to gdy się relaksujesz.
Ponieważ głośnik jest wbudowany wewnątrz poduszki nasz unikalny produkt nie potrzebuje absolutnie żadnych słuchawek. Sam kontrolujesz głośność muzyki, dzięki czemu Tylko Ty możesz słyszeć swoją muzykę, w czasie gdy Twój partner może spać spokojnie. Głośnik jest cichy, nie ma zagrożenia że w trakcie naszego snu ktoś podgłośni muzykę i włączając ją uszkodzi nasz słuch.
Poduszka Sound Asleep potrzebuje do pracy jedynie źródła audio np. odtwarzacza mp3, telefonu, tabletu, radia, sprzętu hi-fi lub telewizora (wymagane gniazdo 3,5mm lub dodatkowy kabel przejściowy). Poduszka nie będzie emitowała żadnych dźwięków dopóki nie zostanie podłączona do urządzenia.
Wyprodukowana w Europie wypełniona wysokiej jakości wkładem poliestrowym, głośnik jest niewyczuwalny i zapewnia spokojny sen.
Odtwarzacz pokazany na zdjęciu nie jest dołączany.
Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego na zdjęciu.
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 5go roku życia.

89,00 zł Promocja on-line: 69,00 zł


+ koszt wysyłki

darmowa dostawa od 299 zł

biały
Sound Asleep
.
50x70 cm
mp1
W sprzedaży: TERMIN REALIZACJI OKOŁO 1 DNI

Do kompletu

Polecane prezenty

więcej

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w Yego, zostaw swojego maila

Płatności