Yego - Prezenty dla mężczyzn

Masz 0 produktów w koszyku. Razem 0 zł

ProduktyPlakaty Mapy Zdrapki

Mapa Zdrapka Świata Mapito Familijna

Pokaż więcej-
Powiększenie
OPIS

Mapa Zdrapka MAPITO: odkrywcza zabawa rodzinna.

MAPITO to bogato ilustrowana, niezwykle kolorowa mapa zdrapka z serii SCRATCH&TRAVEL. To także edukacyjna, odkrywcza zabawa rodzinna. Jest to prosta i przyjemna rozrywka integrująca całą rodzinę. Familijna Mapa Zdrapka to genialne źródło wiedzy o świecie, kulturze i największych podróżnikach w historii.
Na mapie zostały zaznaczone najważniejsze trasy sześciu Wielkich Odkrywców, Krzysztofa Kolumba, Ferdynanda Magellana, Vasco da Gammy, Jamesa Cooka, Amerigo Vespucciego i Bartolomeo Diaza. Wśród nich znalazła się też fantastyczna postać Aleksandra Doby, polskiego zdobywcy i podróżnika, który trzy razy przepłynął Ocean Atlantycki kajakiem.

Dzięki MAPITO poznacie najwspanialsze zabytki i cuda natury z całego świata: Machu Picchu w Peru, Brama Brandenburska w Berlinie, czy Wielka Rafa Koralowa. To tylko nieliczne z nich - odkryjecie ich o wiele więcej. Oprócz przepięknej mapy świata pod zdrapką ukryliśmy powiększenie Polski, teraz każda wycieczka po kraju będzie możliwością do zaznaczania swoich podróżniczych podbojów. Warszawska Syrenka czy Krakowski Lajkonik opowiedzą o historii najważniejszych miejsc w Polsce.

Mapa Zdrapka MAPITO: Emocjonująca zabawa
Tuba oprócz Mapy Zdrapki MAPITO jest wypełniona po brzegi wspaniałymi dodatkami. Dzięki zestawowi kolorowych naklejek, zaznaczycie wspólne podróże, miejsca zamieszkania członków rodziny i przyjaciół, a także wykreujecie swoje własne wielkie przygody. Na dole mapy znajdują się dwie pełne emocji gry, dzięki którym będziecie mogli opowiadać i wymyślać niezwykłe historie oraz wytężyć wzrok w poszukiwaniu zaginionych przedmiotów, zwierząt i postaci. Dodatkowo, w zestawie znajduje się pełna przygód książeczka MAPITO, zawierająca ciekawostki o zabytkach, cudach natury oraz proponująca wesołe zabawy.

Odkryjcie MAPITO i stwórzcie niepowtarzalną Mapę Zdrapkę Świata!

FAMILIJNA MAPA ZDRAPKA MAPITO to polski design i najwyższa jakość:
Polski design: zaprojektowana przez dwie młode polskie artystki z projektu PaperApe.co, które wiedzą co gra w duszach najmłodszych
Wysoka jakość, która wytrzyma ekstremalne traktowanie przez dziecięce dłonie. Perfekcyjne wykonanie w irlandzkiej drukarni zdrapek (playprint Ltd).
Duży rozmiar: mapa o wymiarach (50x70) została wydrukowana na grubym papierze.
Eleganckie opakowanie: tuba 55 cm wysokości, 60 mm średnicy, z metalowymi denkami.
Testowana na całych rodzinach. :)

99,00 zł Promocja on-line: 77,00 zł


+ koszt wysyłki

darmowa dostawa od 299 zł

KOLOR  kolorowa
MARKA  Playprint
MATERIAŁ  papier
WYMIARY  rozmiar mapy: 50 x 70 cm
pakowana w tubę z metalowymi denkami 55 x 6 cm
wykonana na grubym lakierowanym papierze

KOD TOWARU  978-83-943496-9-1#1
DOSTĘPNOŚĆ  W sprzedaży: TERMIN REALIZACJI OKOŁO 1 DNI

Polecane prezenty

więcej

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w Yego, zostaw swojego maila

Płatności