Yego - Prezenty dla mężczyzn

Masz 0 produktów w koszyku. Razem 0 zł

ProduktyMapy Zdrapki

Mapa Zdrapka Polska Mapito Familijna

Pokaż więcej-
Powiększenie

MAPITO POLSKA to bogato ilustrowana, niezwykle kolorowa mapa zdrapka z serii SCRATCH&TRAVEL, a także EDUKACYJNA i ODKRYWCZA ZABAWA RODZINNA.
Jest prostą, przyjemną rozrywką integracyjną, dzięki której zgłębicie wiedzę o swoim kraju i jego kulturze. Na mapie zostali przedstawieni najwięksi polscy podróżnicy, reportażyści, odkrywcy oraz himalaiści, łącznie 21 wspaniałych osobowości.
Wśród nich znalazły się postaci takie jak Tony Halik, Elżbieta Dzikowska, Henryk Arctowski, Martyna Wojciechowska, Jerzy Kukuczka oraz fantastyczna postać Aleksandra Doby - polskiego zdobywcy i podróżnika, który trzy razy przepłynął Ocean Atlantycki kajakiem.
Dzięki MAPITO poznacie cały szereg zabytków i cudów natury z całej Polski: Zamek w Malborku, Osada w Biskupinie, czy Szlak Architektury Drewnianej w województwie podkarpackim to tylko nieliczne z nich.

Dzięki zestawowi kolorowych naklejek zaznaczycie wspólne podróże, miejsca zamieszkania członków rodziny i przyjaciół, a także wykreujecie swoje własne wielkie przygody.
Po prawej stronie mapy znajdują się dwie zabawy, dzięki którym będziecie mogli opowiadać i wymyślać niezwykłe historie oraz wytężyć wzrok w poszukiwaniu zaginionych przedmiotów, zwierząt i postaci.
Dodatkowo, w zestawie znajduje się kolorowa książeczka MAPITO, w której zostały opisane zabytki, cuda natury, ciekawostki oraz zabawy.
Odkryjcie MAPITO i stwórzcie niepowtarzalną Mapę Zdrapkę Polski!

99,00 zł Promocja on-line: 79,20 zł


+ koszt wysyłki

darmowa dostawa od 299 zł

mix
Playprint
papier
Mapa o wymiarach (50 x 70 cm) została wydrukowana grubym lakierowanym papierze.
Eleganckie opakowanie: tuba 55 cm wysokości, 60 mm średnicy, z metalowymi denkami.
map_polska_mapito
W sprzedaży: TERMIN REALIZACJI OKOŁO 1 DNI

Polecane prezenty

więcej

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w Yego, zostaw swojego maila

Płatności