Yego - Prezenty dla mężczyzn

Masz 0 produktów w koszyku. Razem 0 zł

ProduktySkarpetki

Skarpety Many Mornings zestaw Fruits 3-pak M

Pokaż więcej-
Powiększenie

Jeste¶ owocowym frakiem, a brak tych soczystych przysmaków powoduje u Ciebie chandrę? Mamy na to lekarstwo: nFruits Sets, w którego skład wchodz± skarpetki dla kobiet i mężczyzn w słodkie truskawki, pyszne arbuzy i kwa¶ne cytryny! To doskonały suplement do każdej garderoby, za spraw± którego stylizacje odzyskaj± smak, a także letni, niewymuszony szyk!

Trzy modele owocowych skarpetek nie do pary będ± doskonałym prezentem dla wszystkich osób, które nie wyobrażaj± sobie życia bez sezonowych owoców i przez cały rok czekaj± na swoje ulubione smakołyki. Dzięki takiemu zestawowi będ± mogły poczuć smaki lata na pocz±tku jesieni, w ¶rodku zimy i u progu wiosny. A to wszystko zapakowane w okoliczno¶ciowe, kolorowe pudełko Many Mornings. Brzmi pysznie? No jasne!

MANY MORNINGS to kolorowe skarpety, które pomog± ci optymistycznie przeżyć dzień :) Przynios± Ci one odrobinę rado¶ci i u¶miechu.
Zamień swoje szare i zaspane poranki na dżunglę kolorów.
Pomog± Ci poczuć się niebanalnie nieważne czy siedzisz nad nudnym raportem, czy jedziesz autobusem na zakupy każdy potrzebuje trochę zdrowego szaleństwa.
Wysoka jako¶ć, produkcja w Polsce, wykorzystuj±ca dziesięcioletnie do¶wiadczenia łódzkiego włókiennictwa.
MANY MORNINGS to marka która pomaga - Share a pair to akcja do której i ty możesz się przył±czyć.
Kupujesz parę skarpet, a wtedy Many Mornings przekazuje 1 parę potrzebuj±cym, i tak jest zawsze - para za parę. Zdecydowanie to popieramy!

69,99 zł


+ koszt wysyłki

darmowa dostawa od 299 zł

br±zowy
Many Mornings
80% BAWEŁNA, 17% Polamid, 3% Elastan
rozmiar: 39-42
MMsetFruit#1
W sprzedaży: TERMIN REALIZACJI OKOŁO 1 DNI

Do kompletu

Polecane prezenty

więcej

Newsletter

Chcesz być informowany o nowo¶ciach w Yego, zostaw swojego maila

Płatno¶ci