Yego - Prezenty dla mężczyzn

Masz 0 produktów w koszyku. Razem 0 zł

ProduktySkarpetki

Skarpety Many Mornings zestaw HOBBY 3-pak S

Pokaż więcej-
Powiększenie

Je¶li szukasz idealnego prezentu dla pasjonaty sportu, muzyki, dobrych kadrów i jednocze¶nie szykownych dodatków, to powiemy bez ogródek: oto on! Hobby Set od Many Mornings to zestaw skarpet nie do pary zawieraj±cy najwyższej jako¶ci wzornictwo, doskonał± bawełnę i niezliczone możliwo¶ci różnych stylizacji. A to wszystko zamknięte w szalonym pudełku z muzycznymi, rowerowymi i fotograficznymi motywami.

Music Notes, Retro Camera oraz The Bicycles oto trzy modele, które parafrazuj±c klasyka znacz± więcej, niż tysi±c słów. To wła¶nie one zasilaj± Hobby Set, skomponowany po to, by uszczę¶liwić każdego miło¶nika kreatywnego, aktywnego i stylowego spędzania czasu. A także po to, by zadowolić każdego kolekcjonera skarpet nie do pary to przecież też swego rodzaju hobby, prawda?

MANY MORNINGS to kolorowe skarpety, które pomog± ci optymistycznie przeżyć dzień :) Przynios± Ci one odrobinę rado¶ci i u¶miechu.
Zamień swoje szare i zaspane poranki na dżunglę kolorów.
Pomog± Ci poczuć się niebanalnie nieważne czy siedzisz nad nudnym raportem, czy jedziesz autobusem na zakupy każdy potrzebuje trochę zdrowego szaleństwa.
Wysoka jako¶ć, produkcja w Polsce, wykorzystuj±ca dziesięcioletnie do¶wiadczenia łódzkiego włókiennictwa.
MANY MORNINGS to marka która pomaga - Share a pair to akcja do której i ty możesz się przył±czyć.
Kupujesz parę skarpet, a wtedy Many Mornings przekazuje 1 parę potrzebuj±cym, i tak jest zawsze - para za parę. Zdecydowanie to popieramy!

69,90 zł


+ koszt wysyłki

darmowa dostawa od 299 zł

mix kolorów
Many Mornings
80% BAWEŁNA, 17% Polamid, 3% Elastan
rozmiar: 35-38
MMhobby#2
W sprzedaży: TERMIN REALIZACJI OKOŁO 1 DNI

Do kompletu

Polecane prezenty

więcej

Newsletter

Chcesz być informowany o nowo¶ciach w Yego, zostaw swojego maila

Płatno¶ci