Yego - Prezenty dla mężczyzn

Masz 0 produktów w koszyku. Razem 0 zł

ProduktySkarpetki

Skarpety Many Mornings zestaw ANIMALS 3-pak S

Pokaż więcej-
Powiększenie

Dzi¶ nie zobaczysz już nic bardziej uroczego! Many Mornings stworzyło zestaw trzech modeli skarpet nie do pary, na których wesoło brykaj± (i lataj±!) zwierz±tka z Waszych ulubionych egzemplarzy! W¶ród nich znajdziesz rój pszczół, stadko puszystych lam i magiczne jednorożce, które maj± tęczow± moc odczarowywania szarych poranków. To wła¶nie Animals Set od Many Mornings!

Okoliczno¶ciowe pudełko wraz z szalon± zawarto¶ci± idealnie nadaje się na prezent dla siebie i bliskich. Zapro¶ pszczoły, lamy i jednorożce do swojej garderoby, regularnie zapewniaj im spacery pod Twoj± nogawk±, chwal się nimi często i dbaj należycie, a z pewno¶ci± odwdzięcz± się swoim towarzystwem i będ± przyci±gać masę komplementów oraz głasków. Tak też może się stać.

MANY MORNINGS to kolorowe skarpety, które pomog± ci optymistycznie przeżyć dzień :) Przynios± Ci one odrobinę rado¶ci i u¶miechu.
Zamień swoje szare i zaspane poranki na dżunglę kolorów.
Pomog± Ci poczuć się niebanalnie nieważne czy siedzisz nad nudnym raportem, czy jedziesz autobusem na zakupy każdy potrzebuje trochę zdrowego szaleństwa.
Wysoka jako¶ć, produkcja w Polsce, wykorzystuj±ca dziesięcioletnie do¶wiadczenia łódzkiego włókiennictwa.
MANY MORNINGS to marka która pomaga - Share a pair to akcja do której i ty możesz się przył±czyć.
Kupujesz parę skarpet, a wtedy Many Mornings przekazuje 1 parę potrzebuj±cym, i tak jest zawsze - para za parę. Zdecydowanie to popieramy!

69,99 zł


+ koszt wysyłki

darmowa dostawa od 299 zł

mix kolorów
Many Mornings
80% BAWEŁNA, 17% Polamid, 3% Elastan
rozmiar: 35-38
MMsetAnimal#1#1
W sprzedaży: TERMIN REALIZACJI OKOŁO 1 DNI

Do kompletu

Polecane prezenty

więcej

Newsletter

Chcesz być informowany o nowo¶ciach w Yego, zostaw swojego maila

Płatno¶ci