Yego - Prezenty dla mężczyzn

Masz 0 produktów w koszyku. Razem 0 zł

ProduktyA Maseczki ochronne

Maska ochronna Vitberg mini przyłbica 2szt dziecięca

Pokaż więcej-
Powiększenie

Idealna maseczka oddychająca dla dzieci. Dzięki niej oddychanie jest wygodne i komfortowe.

Wersja klasyczna mini przyłbicy dla dzieci nie posiada nadruku.

Dziecięce przyłbice są zaplanowane dla dzieci w wieku 5-11 lat i doskonale się sprawdzają.

Dzięki nim możesz wyjść z dzieckiem na spacer i będzie ono oddychało świeżym powietrzem.Mini przyłbica marki Vitberg to najlepszy sposób na oddychanie w czasach pandemii. 

Chroni użytkowników podobnie jak maska chirurgiczna, nie ograniczając w żaden sposób oddychania. Jest mała, lekki i bardzo wygodna.

Spełnia wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie zakrywania nosa i ust. Zapewnia podstawową ochronę przed zanieczyszczeniami, odpryskami oraz zapobiega przenoszeniu czynników infekcyjnych.

Vitberg Mini Shield został zaprojektowany z założeniem, że osoby noszące okulary mają się w nim czuć komfortowo. To co szczególnie denerwuje użytkowników maseczek ochronnych czyli parujące okulary w Mini Shieldzie jest praktycznie nieobecne.

Ze względu na to, że Vitberg Mini Shield nie ogranicza oddychania jak tradycyjne maseczki, rekomendowana jest w szczególności  astmatykom, osobom mającym trudności w oddychaniu lub osobom starszym.

Vitberg Mini Shield ma unikalny system przepływu powietrza (Patent Pending), dzięki któremu można w nim swobodnie oddychać. W odróżnieniu od dorosłej wersji Mini Shield ma dodatkowo miękkie obszycie części ochronnej, dla podniesionego komfortu i bezpieczeństwa.

Mini przyłbica do wielokrotnego użytku - można dezynfekować oraz prać ręcznie nawet do 30 razy. Wykonana z materiału o specjalnych właściwościach ułatwiających czyszczenie. Wystarczy gąbka, mydło oraz woda o temp do 40*C)

Vitberg Mini Shield został wykonany z materiałów certyfikowanych, hipoalergicznych  i bardzo trwałych. Wysokiej jakości włóknina oraz folia PET posiadają atesty  ISO 9001 oraz ISO 14001.

Produkt polski, pakowany w kartonowe pudełko ( 2 szt ) + etui.

Aby dobrać odpowiedni rozmiar, należy zmierzyć odległość pomiędzy środkiem nosa a początkiem ucha (odległość C na grafice) i dodać 0,5 cm. Jeżeli nie posiadasz centymetra krawieckiego/miarki, wykorzystaj nitkę lub sznurek i przyłóż go do linijki. Instrukcję pomiaru ilustruje dołączone zdjęcie.
54,90 zł


+ koszt wysyłki

darmowa dostawa od 299 zł

przeźroczyste
folia PET
A 16 cm, B 10 cm, C 10-12 cm waga: 6g
Vitbergkids1
W sprzedaży: TERMIN REALIZACJI OKOŁO 1 DNI

Polecane prezenty

więcej

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w Yego, zostaw swojego maila

Płatności