Sklepy YegoYego sklepy stacjonarne w Warszawie: Wilanów, Centrum zobacz
Termos obiadowy Kambukka Bora 600 ml Matte Black
thumb
Termos obiadowy Kambukka Bora 600 ml Matte Black
thumb
Termos obiadowy Kambukka Bora 600 ml Matte Black
thumb
Termos obiadowy Kambukka Bora 600 ml Matte Black
thumb

Termos obiadowy Kambukka Bora 600 ml Matte Black

Kod produktu: 11-0600
Cena 169,00
Odbiór osobisty Odbierz osobiście dzisiaj
Dostawa jutro Zamów do 13.00, wysyłka dziś
Koszt od 15,99 zł Koszt wysyłki 15,99zł, dla zamówień ponad 300zł - 0zł
Opis

Termos obiadowy Kambukka Bora to połączenie nowatorskich rozwiązań i świeżego designu w formie praktycznego termosu obiadowego, a dzięki zastosowaniu próżniowej technologii ścianek utrzymuje temperaturę ciepłych posiłków do 9 godz.

Duży otwór umożliwia łatwe nałożenie posiłku do termosu, a przede wszystkim można jeść bezpośrednio z termosu. Nie potrzebujesz już dodatkowych naczyń, aby zjeść swój ulubiony obiad. W termosie możesz przechować przygotowany posiłek, który zabierzesz ze sobą do pracy, szkoły, na uczelnię lub na pieszą wyprawę. Sprawdzi się zarówno do ciepłych posiłków jak i zimnych, zachowując ich świeżość.

Parametry:

wysokość: 13 cm
wysokość bez pokrywki: 12 cm
Ø średnica: 10 cm ( można wygodnie jeść bezpośrednio z termosu )
Silikonowy spód sprawia, że termos pozostaje na swoim miejscu i nie rysuje powierzchni.

Wieczko termosu posiada otwór odpowietrzający, który pozwala uwolnić parę i zmniejszyć ciśnienie.

Wykonany z bezpiecznej dla zdrowia stali nierdzewnej 18/8. Kambukka Bora to produkt wyjątkowo prosty w obsłudze i wolny od szkodliwego BPA. Przepięknie wykonany lunch box, sprawi, że jedzenie będzie jeszcze większą przyjemnością.

Od początku każdego projektu kubka, termosu lub butelki KAMBUKKA najważniejsza jest dbałość o higienę. Do wszystkich elementów termosu i jego nakrętki łatwo się dostać, żeby je umyć. Żadnych zakamarków, żadnych zamkniętych przestrzeni, żadnych luźnych części, które można zgubić... Po prostu odkręcasz nakrętkę i myjesz pod bieżącą wodą lub wkładasz do zmywarki.

Nakrętkę można myć w zmywarce, korpus należy myć ręcznie.


Kambukka to nowa belgijska marka. Kambukka projektuje nie tylko modne, ale przede wszystkim funkcjonalne kubki termiczne, termosy oraz butelki na wodę. Produkty Kambukka cechują uniwersalne nakrętki, szczelna konstrukcja, opatentowany system Snapclean® ułatwiający czyszczenie i znakomite walory termiczne.